

Сабвуфер 10" (25см) активний 250W з дротами BM-H10 Boschmann
- Готово до відправки
- Код: 4899
4 830 ₴
+380 (67) 185-40-40
- +380 (66) 230-05-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сабвуфер 10 дюймів ( 25 сантиметрів) активний 250 Ват з дротами BM-H10
Типорозмір: 25 см (10 дюйм.)
Номінальна потужність 150 Вт
Максимальна потужність - 250 Вт
тип корпусу: фазоінверторний
вбудований підсилювач
Діапазон частот 40 - 250 Гц
Матеріал магніту Неодим
Розміри корпусу: 400х340х290
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу без попереднього повідомлення. Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником залежно від партії виробництва.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сабвуфер 10" (25см) активний 250W з дротами BM-H10 Boschmann»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Максимальна потужність | 250 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 250 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 830 ₴




