
Сабвуфер 12" (30см) активний 400W з дротами AW-210 SB-300 Cyclone
- Готово до відправки
- Код: 2233
6 899 ₴
- +380 (66) 230-05-53
Сабвуфер 12 дюймів ( 30 сантиметрів) активний 400 Ват з дротами AW-210 SB-300
Активний сабвуфер
• Розмір динаміка: 300 мм (12"")
• Номінальна потужність (RMS), 14.40 В: 200 Вт
• Максимальна потужність (IEEJA): 500 Вт
• Чутливість: 87 дБ/Вт/м
• Матеріал дифузора: поліпропілен інжекційного лиття
• Діаметр звукової котушки: 38 мм
• Вхід високого рівня
• Кросовер НЧ (LPF): 40-160 Гц
• Налаштування вхідної чутливості (Gain)
• Фаза: 0 / 180
• Індикатор живлення
• Опір: 4 Ом
• Запобіжник: 15А
• Розмір (ШхВхГ): 479 х 353 х 389 мм
• Набір дротів для підключення AW-210 AGU в комплекті
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу без попереднього повідомлення. Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником залежно від партії виробництва.
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сабвуфер 12" (30см) активний 400W з дротами AW-210 SB-300 Cyclone»
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 87 дБ |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 899 ₴




