Набір головок 12-ти гранних на планці 12 штук 1/4" GAAQ0801U-12 Toptul
- Готово до відправки
- Код: 5056
445 ₴/набір
+380 (67) 185-40-40
- +380 (66) 230-05-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір головок 12-ти гранних на планці 12 штук, 1/4" дюйма
Розміри: 4 мм, 4.5 мм, 5 мм, 5.5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу без попереднього повідомлення. Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником залежно від партії виробництва.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Набір головок 12-ти гранних на планці 12 штук 1/4" GAAQ0801U-12 Toptul»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴/набір




