


Динаміки автомобільні рупорні твітери 80W 2.51-3.9'' (6.36 - 9.9см) PXT-100 Voice
- Готово до відправки
- Код: 61671
990 ₴/комплект
+380 (67) 185-40-40
- +380 (66) 230-05-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Динаміки автомобільні рупорні твітери 80 Ват 2.51-3.9 дюймів ( 6.36-9.9 сантиметрів ) PXT-100
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу без попереднього повідомлення. Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником залежно від партії виробництва.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Динаміки автомобільні рупорні твітери 80W 2.51-3.9'' (6.36 - 9.9см) PXT-100 Voice»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 2,5" |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Максимальна потужність | 80 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 103 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 3000 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴/комплект




