

Динаміки автомобільні компонентні 120W 5-5.5'' (13-14см) E52C Voice
- Готово до відправки
- Код: 61806
2 600 ₴/комплект
+380 (67) 185-40-40
- +380 (66) 230-05-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Динаміки автомобільні коаксіальні 120 Ват 5-5.5 дюймів ( 13-14 сантиметрів ) E52C
Комплектація:2 мідбаси / 2 твітери / 2 захисні сітки / 4 кросовери / 3 типи адаптерів для ВЧ / Самонарізи для кріплення
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу без попереднього повідомлення. Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником залежно від партії виробництва.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Динаміки автомобільні компонентні 120W 5-5.5'' (13-14см) E52C Voice»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 60 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴/комплект




