

Динаміки автомобільні коаксіальні 200W 6x9'' (16x23см) PD-693 Kicx
- Готово до відправки
- Код: 61810
3 400 ₴/комплект
+380 (67) 185-40-40
- +380 (66) 230-05-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Динаміки автомобільні коаксіальні 200 Ват 6x9 дюймів ( 16x23 сантиметрів ) PD-693
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу без попереднього повідомлення. Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником залежно від партії виробництва.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Динаміки автомобільні коаксіальні 200W 6x9'' (16x23см) PD-693 Kicx»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 92 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴/комплект




