


Динаміки автомобільні мідбаси 100W 5" (13 см) Е52M Voice
- Готово до відправки
- Код: 61697
1 380 ₴/комплект
+380 (67) 185-40-40
- +380 (66) 230-05-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Динаміки автомобільні мідбаси 100 Ват 5 дюймів (13 сантиметрів ) Е52M
Придбати динаміки в магазині Автомелочь з доставкою по Україні
Нова пошта післяплатою або передоплата на карту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Динаміки автомобільні мідбаси 100W 5" (13 см) Е52M Voice»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Тип | Мідбас |
| Типорозмір | 6" |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 20 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 89 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 5000 Гц |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴/комплект




