


Динаміки автомобільні мідбаси 140W 6" (16 см) D62M Voice
- Готово до відправки
- Код: 61696
2 190 ₴/комплект
+380 (67) 185-40-40
- +380 (66) 230-05-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Динаміки автомобільні мідбаси 140 Ват 6 дюймів (16 сантиметрів ) D62M
Придбати динаміки в магазині Автомелочь з доставкою по Україні
Нова пошта післяплатою або передоплата на карту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Динаміки автомобільні мідбаси 140W 6" (16 см) D62M Voice»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Тип | Мідбас |
| Типорозмір | 6" |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 91 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 48 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 6000 Гц |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴/комплект




