Хомут черв'ячний широкий нержавіюча сталь 11 на 20
Придбати хомут в магазині Автомелочь з доставкою по Україні
Нова пошта післяплатою або передоплата на карту.
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Хомут черв'ячний широкий нержавіюча сталь 11х20»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Область застосування хомута | Для шлангів, Для автомобілебудування, Універсальний, Для кабелів |
| Матеріал хомута | Нержавіюча сталь |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 11 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 20 мм |
| Ширина смуги | 12.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴




