Лампа LED Type47 радіатор + вентилятор Н11 12 Вольт 5500 Кельвінів комплект
Придбати лампу LED в магазині Автомелочь з доставкою по Україні
Нова пошта післяплатою або передоплата на карту.
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Лампа LED Type47 радіатор+вентилятор H11 12V 5500K к-т Cyclone»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Світловий потік | 9800 лм |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴/пара




