Динаміки автомобільні коаксіальні 140 Ват 6 дюймів (16 сантиметрів ) Е62Х
Придбати динаміки в магазині Автомелочь з доставкою по Україні
Нова пошта післяплатою або передоплата на карту.
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Динаміки автомобільні коаксіальні 140W 6" (16 см) Е62Х Voice»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6" |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 91 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴/комплект





