Лампа LED радіатор H7 12 Вольт 6000 Кельвінів комплект
Придбати лампу LED в магазині Автомелочь з доставкою по Україні
Нова пошта післяплатою або передоплата на карту.
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Лампа LED радіатор H7 12V 6000K к-т Nextone»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Nextone |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴/пара




