Головка на 4.5 міліметри під вороток 1/4" дюйма 12-ти гранна
Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу без попереднього повідомлення. Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником залежно від партії виробництва.
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Головка на 4.5 мм 1/4" 12-ти гранна Toptul»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 4.5 мм |
| Розмір min | 4.5 мм |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴




