



Динаміки автомобільні 120W 6.5" (16.5 см) FX-162 Cyclone
- Готово до відправки
- Код: 13616
1 112 ₴/комплект
+380 (67) 185-40-40
- +380 (66) 230-05-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Динаміки автомобільні 120 Ват 6.5 дюймів (16.5 сантиметрів ) FX-162
Придбати динаміки в магазині Автомелочь з доставкою по Україні
Нова пошта післяплатою або передоплата на карту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Динаміки автомобільні 120W 6.5" (16.5 см) FX-162 Cyclone»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 89 дБ |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112 ₴/комплект




